Firma tutvustus

Interinx OÜ on 1998. aastal asutatud tarkvaraarendusettevõte, mis omab tänaseks 16-aastast kogemust infotehnoloogiliste lahenduste väljatöötamisel nii eraettevõtetele kui ka avaliku sektori asutustele.
Interinx OÜ lahendused põhinevad kliendi vajadustel töötades igale ettevõtte jaoks välja just neile sobiva ja vajalik infotehnoloogilist tuge. Interinx on tootnud mitmed riikliku tähtsusega portaalid ja infosüsteemid, mis on olnud ühed enamkasutatavad konkreetsetes kliendisegmentides.

Ettevõte koondab töös ja teadmistes nii teooria kui praktika.  Meie meeskonna liikmed on seotud ka Tallinna Tehnikaülikooli akadeemilise maastikuga ning oluline eesmärk on olnud alati panustada lisaks ettevõtlusele tuleva põlvkonna kasvulavasse.
Oleme aastate jooksul koolitanud palju tudengeid nii enda ettevõtte tarvis kui ka loonud lisandväärtust teiste IT-valdkonna ettevõtete jaoks.

Interinx OÜ on Microsoft Certified Partner (alates 2002) ja Oracle Partner Network Member (alates 2003).

Meeskond

Meie meeskond koosneb kõrge erialase kvalifikatsiooniga, valdavalt infotehnoloogilise magistritasemel kõrgharidusega ning pikaajalise töökogemusega inimestest, kelle ühine eesmärk on luua kliendile professionaalseid ning innovaatilisi lahendusi.

Ingmar Pappel - juhatuse liige
Ingrid Pappel - juhatuse liige
PILT PUUDUB
Janis Paju - Partner, Vanemarendaja
PILT PUUDUB
Sigrid - Koolitaja